096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Стiк мiкс серiя TACTIC

 • Артикул: STM004
 • Тара: пакет
 • Фасовка: 1 кг
 • Наявність: 9
 • 299 грн.
 • 224 грн.


Точкове підгодовування з допомогою ПВА матеріалів - це без перебільшення грізна зброя короп'ятника, що дозволяє істотно скоротити час очікування клювання за рахунок ефективного виділення насадки на тлі прикорму.

Для ефективного виконання цього завдання стiк мікс для наповнення ПВА стiкiв або пакетiв, повинен мати ряд спеціальних властивостей:

 1. Починати свою роботу відразу після попадання у воду.
 2. Привертати увагу риби за рахунок створення навколо насадки хмарки з частинок прикорму, що мають різну плавучість.
 3. Привертати увагу риби, впливаючи на її хеморецепторну систему (систему аналізу хімічного складу води) за допомогою водорозчинних приваблюючих речовин.
 4. "Працювати" як можна довше.
 5. Містити спiльні компоненти з насадкою.

В результаті копіткої праці по підбору рецептури і технології виготовлення наші стiк мікси повною мірою мають усі вищеперелічені якості. До їх складу включені спеціальні частки, що мають різну міру плавучості. Для підвищення візуального ефекту від роботи стiк міксів вони містять яскравозабарвлені частинки.

Усередині упаковки стiк мiкса є банка з активним киснем. Додавши його до суміші, ви можете підвищити активність роботи стiк міксу. Слід мати на увазі, що чим активніше працює стік, тим сильніше він привертає увагу усієї риби, включаючи дрібну і небажану.


Рекомендоване дозування активного кисню 30-60 г на 1 кг міксу. Після додавання активного кисню добре перемішайте суміш перед її використанням.

Для додаткового підвищення привабливості стiк міксу і надання йому потрібного запаху рекомендуємо скористатися відповідним бустером або амiнобустером.
Дивiться вiдео про цю продукцiю на нашому каналi YouTube:

 

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iншi сюжети.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре