096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
 • 011
  011
 • 001
  001
 • 003
  003
 • 012
  012
 • 005
  005
 • 006
  006
 • 002
  002
 • 008
  008
 • 009
  009

Про компанію

 КОЛЕКТИВ КОМПАНІЇ GRANDCARP РАДИЙ ВІТАТИ ВАС!

Абсолютний пріоритет якості - це головний принцип, яким керується наша компанія.

Починаючи із закупівлі сировини, вибору постачальників і закінчуючи контролем процесу виробництва і якості.Якість нашої роботи виражається в професіоналізмі співробітників, розумінні потреб клієнтів і відповідальним відношенням до виконання наших обов'язків.

Ми займаємося спортивним ловом коропа з початку двохтисячних років і з 2008 року самостійно виготовляємо пприкорм і насадки. За цей час ми вивчили велику кількість наукової літератури і результатів наукових досліджень відносно харчових потреб коропа, а також накопичили багато практичної інформації про ті компоненти, які дійсно приваблюють рибу.

 

Продукція Grandcarp має ряд особливостей, що відрізняють її від коропового корму інших виробників, і розділена на чотири серії. Кожна з них унікальна, має свої особливості застосування і призначена для вирішення конкретних завдань. В межах серії продукти відрізняються не лише кольором і запахом, але і спеціально підібраним для кожного виду продуктів унікальним рецептом. Для того, щоб вам простіше було орієнтуватися, кожна серія продуктів кодується своїм кольором, як на цьому сайті, так і на етикетках товарів. Серії CLASSIC відповідає зелений колір, ATTRACT - помаранчевий, серії TACTIC - рожевий, а серії PREMIUM - червоний.

  

Ми виконали величезну роботу по вивченню технологічних властивостей великої кількості компонентів, використовуваних у складі коропового корму. В процесі декількох десятків змагань і великої кількості багатоденних риболовних сесій ми вивіряли склад своїх продуктів, домагаючись максимальної ефективності їх роботи.

Нині на ринку є дуже велика кількість приманок, що є "пустушками", що відрізняються одна від одної лише кольором барвника і запахом ароматизатора і практично не цікавих для коропа в якості їжі, особливо в тяжких умовах змагань і на активно відвідуваних рибалками водоймах. Ми категорично не розділяємо такий підхід до випуску коропового корму і віримо в те, що випущені в Україні приманки можуть ні в чому не поступатися продукції кращих європейських брендів.

   

Попри те, що це дуже ускладнювало виробництво, ми пішли шляхом створення бойлов з тим складом, який вважаємо ефективним, а не тим, який легко катається. Довелося багато попрацювати, щоб добитися необхідних физико-механических властивостей продуктів і при цьому зберегти їх оптимальний хімічний склад. Крім того, ми не пішли шляхом створення тільки одного міксу, міняючи від одного виду бойлiв до іншого лише ароматизатори і барвники. Усі наші рецепти відрізняються один від одного і абсолютно унікальні.

  

Наші фахівці завжди готові відповісти на Ваші питання відносно особливостей застосування будь-якого нашого продукту і порадити, як правильно будувати прикормочно-насадочну програму з його використанням.

   

Будемо раді вислухати будь-які відгуки, зауваження і пропозиції по поліпшенню нашої продукції.

   

Ми будемо раді, якщо за допомогою наших продуктів Ви зможете упіймати і відпустити коропа своєї мрії!

 


ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Відмітною особливістю нашої продукції є те, що вона включає усе необхідне для побудови закінчених прикормочно-насадочних програм для різних умов лову і різних завдань - від вдалої риболовлі вихідного дня до успішного виступу на спортивних турнірах найвищого рівня.

 

 

 

На відміну від багатьох інших виробників ми окремо випускаємо прикормочні і насаочні бойли. Їх об'єднуючою рисою є схожий запах, але вони відрізняються складом і мірою привабливості для риби. У насадочних бойлах збільшений вміст приваблюючих речовин, до їх складу введені спеціальні смакові і запахові приваблювателi, активатори клювання, а також стимулятори схоплювання (инсайтанти). Щоб додатково виділити насадку на тлі прикорму, насадочні бойлы виконуються двокольоровими. Ми спеціально обважнюємо і дуже ретельно висушуємо прикормочні бойли, щоб їх простіше було далекое і точно закидати за допомогою кобри.

 

Також як і наші тонучі бойли, всi наші аміно поп-апи виготовляються по різних рецептах і містять різні набори приваблюючих речовин, а не тільки різні ароматизатори і барвники. Для надання яскравого запаху своїм плаваючим приманкам ми використовуємо ароматизатори європейських виробників, що добре зарекомендували себе, у тому числі і в наших розчинних, долгорозчинних і класичних бойлах.

 

 

До складу наших стiк міксів включена велика кількість різних смакових і запахових приваблювачiв, поживних речовин і стимуляторів апетиту, а також спеціальні частки, що мають різну міру плавучості. Для підвищення візуального ефекту від роботи стiк міксів вони містять яскравозабарвлені частинки. Наші стiк мікси "працюють" у воді не менше півгодини. Весь цей час вони створюють анімаційний ефект за рахунок часток прикормуі, що відділяються від них. Ми випускаємо як сухі, так і повністю готові до використання заздалегідь зволожені стiк мікси.

 

Усі наші мікси для виготовлення бойлiв (як сухі, так і рідкі їх частини) збираються безпосередньо перед викочуванням бойлiв в об'ємі, необхідному для одного замісу. Це дає стабільність, повторюваність, ідентичність кожного замісу тіста для бойлов, яке неможливо забезпечити, якщо змішувати мікси у великій кількості, оскільки при цьому склад міксу в різних замісах відрізнятиметься.

 

 

Навіть відносно недорогі бойли серії ATTRACT мають у своєму складі не менше двадцяти компонентів, а рецепти приманок нашої елітної серії PREMIUM включають близько 50 інгредієнтів. Саме такий широкий склад, відпрацьований впродовж багатьох років безпосередньо на берегах водойм, робить наші бойлы більше універсальними і ефективними в широкому діапазоні риболовецьких умов.

 

 

   

Ми приділяємо величезну увагу тому, щоб наші бойли виходили максимально круглими. Це підвищує дальність, а головне, точність закидання прикормочних бойлiв за допомогою кобри.

  

 

Уся продукція Grandcarp виготовляється виключно зі свіжих і якісних компонентів. Ми працюємо з мінімальним складом, оскільки наші виробничі можливості дозволяють випускати продукцію у міру попиту на неї.