096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Доставка i оплата

ДОСТАВКА I ОПЛАТА

Замовлення вартістю від 1500 грн. (як передоплачені, так і з оплатою при отриманні) доставляються безкоштовно (до Вашого відділення чи поштомату Нової Пошти). НА ТОВАРИ, ЩО КУПЛЕНІ ПО АКЦІЇ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ!

Зареєструвавшись на нашому сайті, Ви отримаєте ряд переваг: 


  •     Ви зможете значно швидше оформляти свої покупки, оскільки Вам не треба буде кожного разу вводити свої контактні дані (адреса електронної пошти, номер телефону і т. д.);
  •     Ви зможете відстежувати статус свого замовлення;
  •     Ви можете підписатися на розсилку новин про продукцію нашої компанії, акції, що проводяться нами, і знижки, що надаються;
  •     Ви дістаєте доступ до свого особистого кабінету, де зможете оперативно міняти свої особисті дані і пароль для входу на наш сайт.

 

 

Якщо з якої-небудь причини у Вас змінилися дані, які Ви вносили при реєстрації (ел. пошта, телефон, номер відділення Нової Пошти, місто і т. д.), то змінiть, будь ласка, ці дані у своєму особистому кабінеті. А також повідомте цю інформацію на нашу пошту shop@grandcarp.com.ua, щоб виключити збої при оформленні і відправці Ваших замовлень.


СПОСОБИ ОПЛАТИ

      1. Передоплата на банківську картку

 

           

Нашу продукцію можна придбати по передоплаті, здійснивши переказ коштів на картку Приватбанку.
В цьому випадку при оформленні замовлення необхідно вибрати спосіб оплати "Передоплата".
Оплата замовлення робиться шляхом перерахування грошових коштів на картку Приватбанку. Реквізити для оплати буду вказані в накладній що буде відправлена на Вашу електронну пошту і в SMS повідомленні, відправленому на Ваш телефон.
ВАЖЛИВО! У призначенні платежу ОБОВ'ЯЗКОВО вказуйте номер замовлення, інакше буде складно ідентифікувати Ваш платіж і Ваше замовлення буде відправлено із запізненням!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Рахунок на оплату товару дійсний впродовж двох робочих днів. На цей час замовлений Вами товар резервується. Після закінчення цього терміну неоплачені рахунки автоматично анулюються, а зарезервований в них товар знову повертається на склад і стає доступним для замовлення іншими покупцями.
  

      2. Оплата готiвкою при отриманні замовлення (післяплата)

       

 

  

    Нашу продукцію також можна придбати, скориставшись послугою "післяплата", що надається компанією "Нова Пошта".
    В цьому випадку при оформленні замовлення необхідно вибрати спосіб оплати "оплата готiвкою при отриманнi".

Після цього Ви отримаєте від нас на електронну пошту накладну, а якій буде вказано точну суму, яку Вам буде необхідно заплатити при отриманні товару (без урахування вартості пересилання). 

Усі дії з оформлення замовлення через інтернет-магазин відбуваються в онлайн режимі.
При необхідності для уточнення деталей замовлення, включаючи спосіб оплати і доставки, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Якщо у Вас виникають питання або потрібні уточнення, що стосуються оформлення, оплати, доставки замовлення, і інші супутні питання, зв'яжіться з нами по телефону
(096) 053•53•53 або за допомогою електронної пошти shop@grandcarp.com.ua. Якщо Ви бажаєте отримати детальнішу інформацію про товари, представлені в нашому інтернет-магазині, і отримати консультацію по їх застосуванню, зв'яжіться з нами по телефону (098) 33•55•333 або за допомогою електронної пошти shop@grandcarp.com.ua.

 


ДОСТАВКА

ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ РОБИТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В РОБОЧІ ДНІ.

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ: замовлення вважається сплаченим з моменту надходження грошей на розрахунковий рахунок продавця.

При оплаті рахунку в робочий день до 12:00 у більшості випадків, в залежності від кількості замовлень, замовлення відправляється того ж дня або на наступний робочий день.

Якщо оплата рахунку зроблена в робочий день після 12:00, у більшості випадків замовлення відправяється на наступний робочий день або через день.


При оплаті рахунку у вихідний день, замовлення відправляється в найближчий робочий день або на другий робочий день після закінчення вихідних.

Замовлення, оформлені з оплатою готiвкою при отриманні товару (післяплата) в робочий день, у більшості випадків відправляються на наступний робочий день або через день. Замовлення, оформлені у вихідний день, відправляються в найближчий робочий день або на другий робочий день після закінчення вихідних.


Відправка товару відбувається з 15:00 до 19:00 годин. Того ж вечора на Ваш телефон буде відправлено SMS з номером декларації.
Доставка робиться у будь-який населений пункт України, де є відділення компанії-перевізника Нова Пошта.

 
Доставка замовлень виконується за рахунок Покупця. Замовлення вартістю від 1500 грн. доставляються безкоштовно (до Вашого відділення Нової Пошти).
 
Ви можете уточнити тарифи на доставку по нижче приведених посиланнях (натиснувши на картинку):  

            

 

          Ми завжди готові знайти компроміси, щоб полегшити Вам придбання нашої продукції.