096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Доставка i оплата

Дякуємо за те, що Ви виявили цікавість до нашої продукції


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ДО ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ, ПОВ'ЯЗАНОГО З КОРОНАВІРУСОМ, МИ ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ ТІЛЬКИ В НАСТУПНІ ДНІ: ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА І П'ЯТНИЦЯ І тільки СЛУЖБОЮ ДОСТАВКИ НОВА ПОШТА.

 

Зареєструвавшись на нашому сайті, Ви отримаєте ряд переваг :
 

  •     Ви зможете значно швидше оформляти свої покупки, оскільки Вам не треба буде кожного разу вводити свої контактні дані (адреса електронної пошти, номер телефону і т. д.);
  •     Ви зможете відстежувати статус свого замовлення;
  •     Ви можете підписатися на розсилку новин про продукцію нашої компанії, акції, що проводяться нами, і знижки, що надаються;
  •     Ви дістаєте доступ до свого особистого кабінету, де зможете оперативно міняти свої особисті дані і пароль для входу на наш сайт.

 

 

Якщо з якої-небудь причини у Вас змінилися дані, які Ви вносили при реєстрації (эл. пошта, телефон, номер відділення Нової Пошти, місто і т. д.), то зміните, будь ласка, ці дані у своєму особистому кабінеті. А також повідомите цю інформацію на нашу пошту shop@grandcarp.com.ua, щоб виключити збої при оформленні і відправці Ваших замовлень.


СПОСОБИ ОПЛАТИ

      1. Передоплата по реквізитах

 

           

Нашу продукцію можна придбати по передоплаті, здійснивши переказ коштів на наш розрахунковий рахунок в Приватбанку.
В цьому випадку при оформленні замовлення необхідно вибрати спосіб оплати "Передоплата". Після чого Вам на пошту прийде рахунок-фактура, який необхідно сплатити.
Оплата замовлення робиться шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок в Приватбанку. Реквізити для оплати буду вказані в рахунку-фактурі на оплату і в SMS повідомленні, відправленому на Ваш телефон.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Рахунок на оплату товару дійсний впродовж двох робочих днів. На цей час замовлений Вами товар резервується. Після закінчення цього терміну неоплачені рахунки автоматично анулюються, а зарезервований в них товар знову повертається на склад і стає доступним для замовлення іншими покупцями.
  

      2. Оплата готiвкою при отриманні замовлення (післяплата)

       

 

  

    Нашу продукцію також можна придбати, скориставшись послугою "післяплата", що надається компанією "Нова Пошта".
    В цьому випадку при оформленні замовлення необхідно вибрати спосіб оплати "оплата готiвкою при отриманнi".

 

Усі дії з оформлення замовлення через інтернет-магазин відбуваються в онлайн режимі.
При необхідності для уточнення деталей замовлення, включаючи спосіб оплати і доставки, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Якщо у Вас виникають питання або потрібні уточнення, що стосуються оформлення, оплати, доставки замовлення, і інші супутні питання, зв'яжіться з нами по телефону
(096) 053•53•53 або за допомогою електронної пошти shop@grandcarp.com.ua. Якщо Ви бажаєте отримати детальнішу інформацію про товари, представлені в нашому інтернет-магазині, і отримати консультацію по їх застосуванню, зв'яжіться з нами по телефону (098) 33•55•333 або за допомогою електронної пошти shop@grandcarp.com.ua.

 


ДОСТАВКА

ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ РОБИТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В РОБОЧІ ДНІ.

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ: замовлення вважається сплаченим з моменту надходження грошей на розрахунковий рахунок продавця.

При оплаті рахунку в робочий день до 12:00 у більшості випадків, залежно від кількості замовлень, замовлення вирушає того ж дня або на наступний робочий день.

Якщо оплата рахунку зроблена в робочому дні після 12:00, у більшості випадків замовлення вирушає на наступний робочий день або через день.


При оплаті рахунку у вихідний день, замовлення вирушає в найближчий робочий день або в другий робочий день після закінчення вихідних.

Замовлення, оформлені з оплатою готiвкою при отриманні товару (післяплата) в робочий день, у більшості випадків вирушають на наступний робочий день або через день. Замовлення, оформлені у вихідний день, вирушають в найближчий робочий день або в другий робочий день після закінчення вихідних.
Відправка товару відбувається з 17:00 до 19:00 годин. Того вечора ж на Ваш телефон буде відправлено SMS з номером декларації.
Доставка робиться у будь-який населений пункт України, де є відділення компаній-перевізників Нова пошта або Делiверi.

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ: до закінчення карантину, пов'язаного з коронавірусом, замовлення вирушають тільки через службу доставки Нова пошта щопонеділка, середи і п'ятницi.
 
Доставка замовлень виконується за рахунок Покупця.
 
Ви можете уточнити тарифи на доставку по нижче приведених посиланнях (натиснувши на потрібну картинку):  

                                  

 

          Ми завжди готові знайти будь-які компроміси, щоб полегшити Вам придбання нашої продукції.