096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Амінокомплекс GRANDAMINO

Амінокомплекс GRANDAMINO

  • Артикул: LAT045
  • Тара: флакон
  • Фасовка: 200 мл
  • Наявність: 8
  • 258 грн.


Амінокислоти є складовими білку, з яких він будується як будинок з цегли. Кожен організм для свого нормального функціонування повинен отримувати усю таку цеглу у необхідній кількості. У своєму раціоні риби пред'являють вимоги не до білкiв як таких, а швидше до специфіки амінокислот, з яких вони складаються. При переварюванні білків відбувається вивільнення і поглинання саме поодиноких амінокислот. Десять амінокислот або зовсім не можуть синтезуватися організмом риби, або темп їх синтезу недостатній для нормального функціонування організму. Такі амінокислоти називаються незамінними і обов'язково мають бути присутніми у складі корму.

Частина амінокислот може з успіхом виконувати роль аттрактантів, що служать для приваблювання риби, інша частина - роль харчових приваблювачiв, що розкривають свої атрактивнi властивості в процесі їх поїдання рибою. Саме такі амінокислоти (зокрема ті з них, які найчастіше виступають першою лімітуючою амінокислотою), забезпечивши потрібну їх пропорцію, ми і включили до складу цього комплексу. Таким чином, цей продукт дозволяє не лише активно приваблювати рибу в зону лову за рахунок свого сильного харчового сигналу, але і допомагає збалансувати амінокислотний профіль прикормуі, домогаючи органiзму риби легко і швидко засвоювати корм.

Включивши цей комплекс до складу  саморобних насадочних бойлiв або просочивши ним готові насадочні бойли (чи іншу насадку), ви істотно прискорите процес відшукування їх рибою.
Просочивши бойли цим комплексом амінокислот або використавши його при самостійному виготовленні бойлiв або замішуванні прикормочних куль, ви зробите свiй прикорм набагато смачнішим для риби, а також істотно підвищите швидкість його засвоєння.

Рекомендоване дозування 20-40 мл/кг сухої суміші.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре