096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
 • Стiк мікс готовий до застосування КРЕВЕТКА•СПЕЦІЇ серiя TACTIC

Стiк мікс готовий до застосування КРЕВЕТКА•СПЕЦІЇ серiя TACTIC

 • Артикул: STM021
 • Тара: пакет
 • Фасовка: 500 г
 • Наявність: 18
 • 185 грн.
 • 139 грн.


Нашi сухi стiк мiкси дуже популярні у українських короп'ятникiв, тому, щоб ви не витрачали час на замішування стiк міксів, ми вирішили випустити повністю готові до застосування суміші для ПВА з середньою мірою зволоження. Вам треба тільки відкрити контейнер і приступати до виготовлення ПВА стiкiв.

Готові до застосування стiк мікси повністю відповідають усім 10-ти лінійкам нашої продукції усіх чотирьох наших серій.

Точкове підгодовування з допомогою ПВА матеріалів - це без перебільшення грізна зброя короп'ятника, що дозволяє істотно скоротити час очікування клювання за рахунок ефективного виділення насадки на тлі прикорму.

Для ефективного виконання цього завдання стiк мікс для наповнення ПВА стiкiв або пакетiв, повинен мати ряд спеціальних властивостей:

 1. Починати свою роботу відразу після попадання у воду.
 2. Привертати увагу риби за рахунок створення навколо насадки хмарки з частинок прикорму, що мають різну плавучість.
 3. Привертати увагу риби, впливаючи на її хеморецепторну систему (систему аналізу хімічного складу води) за допомогою водорозчинних приваблюючих речовин.
 4. "Працювати" як можна довше.
 5. Містити спiльні компоненти з насадкою.

В результаті копіткої праці по підбору рецептури і технології виготовлення наші стiк мікси повною мірою мають усі вищеперелічені якості. До їх складу включені спеціальні частки, що мають різну міру плавучості. Для підвищення візуального ефекту від роботи стiк міксів вони містять яскравозабарвлені частинки.

Усередині упаковки стiк мiкса є банка з активним киснем. Додавши його до суміші, ви можете підвищити активність роботи стiк міксу. Слід мати на увазі, що чим активніше працює стік, тим сильніше він привертає увагу усієї риби, включаючи дрібну і небажану.


Рекомендоване дозування активного кисню 30-60 г на 1 кг міксу. Після додавання активного кисню добре перемішайте суміш перед її використанням.

Склад кожного стiк міксу взаємопов'язаний із складом інших продуктів однойменної серії.Дивiться вiдео про цю продукцiю на нашому каналi YouTube:

 

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iншi сюжети.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре