096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Метод/Стiк пелет Grandcarp Fluoro Betaine Green Ø2 мм

  • Артикул: PMS022
  • Тара: пакет
  • Фасовка: 400 г
  • Наявність: 20
  • 105 грн.


До складу цього пелета додатково включений приваблювач, що не потребує представлення, а саме бетаїн. Щоб впливати не лише на хеморецепторную систему риби, але і добитися візуального анімаційного ефекту, гранули цього пелета насиченi флюорозеленым атрактантом. При попаданні у воду навкруги пелета Fluoro Betaine Green утворюється яскраво-зелений серпанок, що змінює свою конфігурацію під впливом руху води, викликаного переміщеннями риби і температурними течіями. Тому вірогідність виявлення рибою прикорму, до складу якого входить пелет Fluoro Betaine Green, значно зростає.
Ц
ей пелет діаметром 2 мм підходить як для наповнення флет-кормушок, так і для використання в ПВА стіках (і в якості самостійного прикорму, і в якості додатку до стік-миксів).

Підготовка пелета для флет-кормушок

Для того, щоб надати пелету робочий стан, його необхідно зволожити.

На упаковку (400 грамів) пелета додайте 80-100 мілілітрів води (20-25%). Добре перемішайте і дайте настоятися 10 хвилин.

Якщо Вам не треба замішувати увесь пакет, зручно узяти будь-яку невелику місткість (мірку), відсипати 4-5 мірок пелета і додати 1 мірку води. Все змішати в зручній для вас тарі і дати настоятися 10 хвилин.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре