096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • CSL concentrate

CSL concentrate

  • Артикул: LAT036
  • Тара: флакон
  • Фасовка: 2 л
  • Наявність: Немає в наявності
  • 343 грн.


При виробництві CSL використовується очищене і промите зерно кукурудзи у стадії молочно-воскової стиглості, коли поживна цінність зернових є найвищою. Технологічний процес не передбачає дроблення зерна, замість нього використовується плющення. При плющенні зерно не просто роздавлюється, воно покривається мікротріщинами, завдяки чому у декілька разів збільшується площа зіткнення поживних речовин зерна з водою, в якій воно замочується. Контролюючи температуру і час замочування зерна, вдається отримати продукт, насичений водорозчинними речовинами, що містяться в зерні.

Цей продукт ні по одному з харчових показників  не поступається зарубіжним і вітчизняним аналогам. Ця дуже приваблива рідка їжа має характерний аромат, кислий смак і є однією з найуспішніших рідких добавок для коропової ловлі.

CSL concentrate може використовуватися для підвищення привабливості пелетiв. Він буде всмоктуватися у більшість гранул без їх розчинення, а потім поступово виходитиме з них у воду. CSL concentrate підходить для використання з будь-якими зерновими, сумішами для куль і спод міксами. Також може використовуватися для підвищення приваблюючих властивостей водорозчинних аттрактантів і при виготовленні бойлiв.
CSL concentrate є густою концентрованою рідиною з частинками зерен кукурудзи і вмістом сухих речовин до 50% . Він відрізняється за кольором і консистенцією від продуктів інших виробників і має властивість загущатися при тривалому відстоюванні, але при збовтуванні придбаває більше текучий стан. Продукт не розчиняє ПВА.
Природний пісочно-жовтий колір CSL concentrate пояснюється тривалою щадною технологією його випарювання без перегрівання зі збереженням усіх амінокислот, вітамінів і мінеральних речовин.

Оскільки екстракт є чистим органічним і поживним середовищем, при його зберіганні не можна допускати розведення водою або іншими речовинами, які можуть піддати його зараженню мікроорганізмами.

рН 3.8-4.0

Безпосередньо перед використанням допускається розбавлення водою або іншими рідинами.

Рекомендоване дозування 50-100 г на 1 кг донного прикорму, спод міксу або зернових.


ВIДЕО ПРО ЦЕЙ ПРОДУКТ

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре