096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли прикормочнi варенi ПЕЧIНКА•ПЕРЕЦЬ•ПОЛУНИЦЯ серiя PREMIUM Ø24 мм

Бойли прикормочнi варенi ПЕЧIНКА•ПЕРЕЦЬ•ПОЛУНИЦЯ серiя PREMIUM Ø24 мм

  • Артикул: BFC214
  • Тара: Пакет 1 кг или ведро 8 кг (подробней в описании)
  • Фасовка: 1 кг
  • Наявність: 38
  • 436 грн.


ПРИ КУПІВЛІ ВІД 8-МИ КГ БОЙЛОВ ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ, ЯК МИ РОЗФАСУЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ - В ПАКЕТИ ПОЗ 1 КГ АБО У ВІДРА ПО 8 КГ.
ЦІНА ВІД ЦЬОГО НЕ МІНЯЄТЬСЯ.

ЯКЩО ВИ КУПИЛИ БІЛЬШЕ 8-МИ КІЛОГРАМІВ БОЙЛIВ І ПОПРОСИЛИ УПАКУВАТИ ЇХ У ВІДРА
АЛЕ ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ БОЙЛIВ НЕ КРАТНА 8-МИ, НЕКРАТНИЙ ЗАЛИШОК БУДЕ РОЗФАСОВАНИЙ В ПАКЕТИ.
БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗАБУДЬТЕ ВКАЗАТИ, ЯК РОЗФАСУВАТИ ВАШІ БОЙЛИ В ПРИМІТЦІ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ!


Склад бойлiв цієї серії створювався нами впродовж шести років і пройшов перевірку в найскладніших умовах лову, у тому числі і на численних змаганнях. Ми сміливо можемо рекомендувати будь-який вид бойлiов серії PREMIUM для тривалих риболовних сесій, трофейного лову і спортивних турнірів найвищого рівня.

Унікальна особливість цих бойлiв полягає в тому, що до їх складу включений натуральний фарш з печiнки і серця, підданий ферментації за допомогою комплексу протеолітичних ферментів і бактерій, в процесі якої значно підвищується засвоюваність і харчова привабливість початкового продукту.

Частина базового міксу також проходить ферментацію за допомогою комплексу мікроорганізмів, що складається з декількох видів бактерій, грибів, що ферментують, актиноміцетів, дріжджів і ферментів.

Синергетичний ефект від збалансованості складу бойлiв (як у розрізі білків, жирів і вуглеводів, так і за амінокислотним профілем) у поєднанні з великою кількістю приваблювачiв різної хімічної природи і результатами ферментації робить ці приманки по-справжньому універсальними, здатними показувати відмінні результати.

Завдяки включенню до їх складу спеціального комплексу ферментів наші прикормочні бойли швидко перетравлюються, що допомагає уникнути ризику перегодувати рибу.

Класичні прикормочні бойли, пiсля попадання у водойму, починають активно "пити" воду, розм'якшуються і довго виділяють приваблюючи речовини, тому вони є незамінним засобом для утримання риби в зоні лову впродовж тривалого часу.

Склад наших класичних прикормочних бойлiв повністю пов'язаний із складом усіх інших продуктів відповідної лінійки (іншими видами бойлiв, рідинами, сухими сумішами), завдяки чому ці продукти доповнюють один одного, і виникає синергетичний ефект їх роботи.

Для забезпечення максимальної дальності закиданняі наших прикормочних бойлiв за допомогою трубки-кобри до їх складу включений спеціальний обважнювач.

Для підвищення ефективності роботи бойлiв ми настійно рекомендуємо використати їх спільно з іншими продуктами відповідної лінійки.

Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iньшi сюжети.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре