096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли прикормочнi варенi КАЛЬМАР серiя CLASSIC Ø24 мм

Бойли прикормочнi варенi КАЛЬМАР серiя CLASSIC Ø24 мм

  • Артикул: BFC202
  • Тара: Пакет 1 кг или ведро 8 кг (подробней в описании)
  • Фасовка: 1 кг
  • Наявність: 19
  • 174 грн.


ПРИ КУПІВЛІ ВІД 8-МИ КГ БОЙЛОВ ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ, ЯК МИ РОЗФАСУЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ - В ПАКЕТИ ПОЗ 1 КГ АБО У ВІДРА ПО 8 КГ.
ЦІНА ВІД ЦЬОГО НЕ МІНЯЄТЬСЯ.

ЯКЩО ВИ КУПИЛИ БІЛЬШЕ 8-МИ КІЛОГРАМІВ БОЙЛIВ І ПОПРОСИЛИ УПАКУВАТИ ЇХ У ВІДРА
АЛЕ ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ БОЙЛIВ НЕ КРАТНА 8-МИ, НЕКРАТНИЙ ЗАЛИШОК БУДЕ РОЗФАСОВАНИЙ В ПАКЕТИ.
БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗАБУДЬТЕ ВКАЗАТИ, ЯК РОЗФАСУВАТИ ВАШІ БОЙЛИ В ПРИМІТЦІ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ!


Бойли КАЛЬМАР виготовляються запростиму класичним, перевіреним часом рецептом з міксу класу фiшмiл. За рахунок виключення із складу цих бойлiв деяких дорогих компонентів нам вдалося зробити їх демократичними за ціною і доступними практично кожному короп'ятнику. Ці бойли ми спеціально розробили для любителів простих міксів. Єдині два компоненти, від використання яких ми не могли відмовитися - це комплекс ферментів і амінокислотний комплекс. Комплекс ферментів прискорює травлення риби, завдяки чому вона швидше переварить їжу і швидше повернеться в підгодовувану область за черговою порцією ваших бойлiв. А амінокислотний комплекс допомагає збалансувати склад білкової частини бойлiов відносно потреб риби.

Класичні прикормочні бойли, пiсля закидання у водойму, починають активно "пити" воду, розм'якшуються і довго виділяють приваблюючи речовини, що входять до їх складу, тому вони є незамінним засобом для утримання риби в зоні лову впродовж тривалого часу.

Склад наших класичних прикормочних бойлiв повністю пов'язаний із складом усіх інших продуктів відповідної лінійки (іншими видами бойлiв, рідинами, сухими сумішами), завдяки чому ці продукти доповнюють один одного, і виникає синергетичний ефект їх роботи. Для підвищення ефективності роботи бойлiв ми настійно рекомендуємо використати їх спільно з іншими продуктами відповідної лінійки.

Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iньши сюжети.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре