096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли прикормочні розчинні КАЛЬМАР•ЖУРАВЛИНА серiя TACTIC Ø20 мм

Бойли прикормочні розчинні КАЛЬМАР•ЖУРАВЛИНА серiя TACTIC Ø20 мм

  • Артикул: BFS117
  • Тара: Пакет 1 кг или ведро 8 кг (подробней в описании)
  • Фасовка: 1 кг
  • Наявність: 21
  • 290 грн.


ПРИ КУПІВЛІ ВІД 8-МИ КГ БОЙЛІВ ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ, ЯК МИ РОЗФАСУЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ - В ПАКЕТИ ПО 1 КГ АБО У ВІДРА ПО 8 КГ.

ЦІНА ВІД ЦЬОГО НЕ МІНЯЄТЬСЯ.

ЯКЩО ВИ КУПИЛИ БІЛЬШЕ 8-МИ КІЛОГРАМІВ БОЙЛІВ І ПОПРОСИЛИ УПАКУВАТИ ЇХ У ВІДРА

АЛЕ ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ БОЙЛІВ НЕ КРАТНА 8-МИ, НЕКРАТНИЙ ЗАЛИШОК БУДЕ РОЗФАСОВАНИЙ В ПАКЕТИ.

БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗАБУДЬТЕ ВКАЗАТИ, ЯК РОЗФАСУВАТИ ВАШІ БОЙЛИ В ПРИМІТЦІ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ!

Ці бойли вiдрiзняються як високою атрактивністю, так і досить великою поживною цінністю, що дозволяє використати їх не лише на короткій риболовлі, але і на риболовних сесіях тривалістю до трьох-чотирьох діб і навіть на спортивних турнірах, де змагаються не лише спортсмени, але і використовувані ними корми.

За рахунок того, що у складі бойлоiв є велика кількість сильних смакових і запахових приваблювачів різної хімічної природи і стимуляторів апетиту, вони показують стабільні результати, які слабо залежать від умов лову, що склалися зараз і в цьому місці.

Вони практично відразу починають виділяти приваблюючи речовини, якi є в їх складi. Дрібні частинки з різною плавучістю,

що відділяються від розчинних бойлiв, служать додатковим візуальним приваблювачем, що допомагає рибі максимально швидко виявити прикорм.

Для забезпечення максимальної дальності закидання наших прикормочних бойлів за допомогою трубки-кобри до їх складу включений спеціальний обважнювач.

Склад наших розчинних прикормочних бойлiв повністю пов'язаний із складом усіх інших продуктів відповідної лінійки (іншими видами бойлiв, рідинами, сухими сумішами). Без перебільшення можна сказати, що в межах однієї лінійки продукти взаємопов'язані і доповнюють один одного як звуки одного акорду. Для підвищення ефективності роботи бойлiв ми настійно рекомендуємо використати їх спільно з іншими продуктами відповідної лінійки.

Відео про цю продукцію ви можете подивитися на нашому каналi YouTubeПiдпишiться на канал, щоб не пропустити інші сюжети.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре