096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Soluble amino POP-UP one-flavor ACID PEAR (КИСЛА ГРУША) Ø10 мм

  • Артикул: PUS020
  • Тара: банка
  • Фасовка: 15 шт.
  • Наявність: Немає в наявності
  • 38 грн.


Наші розчинні аміно поп-апи - це унікальні насадки, що досі не випускалися жодним з відомих нам виробників.
Розчинні аміно поп-апи - дуже ефективна насадка для швидкісного лову: турнірів по флет-фiдеру, коропових змагань, де треба ловити рибу як можна інтенсивніше, звичайної риболовлі, де за короткий час хочеться отримати задоволення від інтенсивного клювання риби.

Від цих насадок відділяються яскраво забарвлені частинки, велика частина яких спливає. Ці частинки несуть на собі приваблюючі речовини, включені до складу усіх наших насадочних бойлiв. Таким чином сигнал, що приваблює рибу, швидко поширюється на значну відстань від насадки, завдяки чому риба, що знаходиться в різних горизонтах води, виявить саме вашу насадку набагато швидше. Крім того, рух яскравих частинок створює своєрідний анімаційний ефект, що примушує рибу звернути на насадку додаткову увагу. Оскільки при виробництві цих насадок нам вдалося уникнути процесу варіння, розчинні і довгорозчиннi поп-апи виділяють у воду аттрактивнi речовини, що містяться їх, набагато інтенсивніше традиційних плаваючих бойлiв.

При ловлі на ці насадки ми рекомендуємо виконувати перезакидання не рідше нiж один раз на годину.

 Вага популярних моделей коропових гачків в грамах і підйомна сила цих бойлов (вага гачка, який бойл здатний підняти на поверхню):

 

Якщо бойли в закритій банці довго знаходитимуться в жаркому місці, активність їх роботи сильно зменшиться, але час розчинення сильно збільшиться.

Якщо Вам не потрібний такий ефект, тримаєте бойли в нежаркому місці.

Діапазон яскравих кольорів наших розчинних приманок (у тому числі і багатокольорових) у поєднанні з високоефективними атрактантами, включеними до складу цих бойлiв, і найпопулярнішими ароматизаторами, запах яких не вивітрюється навіть при тривалому зберіганні в щільно закритій тарі, дозволяє підібрати високоефективну швидкодіючу насадку практично для будь-яких умов лову.
Якщо після чергового закидання снасті ви хочете якнайшвидше упіймати рибу, обов'язково спробуйте нашу новинку - розчинні аміно поп-апи.

ВIДЕО ПРО ЦI БОЙЛИ

ВIДЕО ПРО ФIЗИКУ РОБОТИ ЦИХ БОЙЛIВ


Особливості застосування і роботи цих насадок описані в статті на нашому сайті.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре