096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Бойли насадочні розчинні КРАБ•БЕЛАЧАН•СЛИВА серiя PREMIUM Ø20 мм

  • Артикул: BBS027
  • Тара: банка
  • Фасовка: 100 г
  • Наявність: 63
  • 198 грн.
  • 149 грн.


Склад цих бойлiв створювався нами впродовж шести років і пройшов перевірку в найскладніших умовах ловk, у тому числі і на численних змаганнях. Ми сміливо можемо рекомендувати їх як для короткої риболовлі, так і для тривалих риболовецьких сесій, трофейного лову і спортивних турнірів найвищого рівня.

Унікальна особливість цих бойлов полягає в тому, що до їх складу включений натуральний фарш з кальмара і раку, підданий ферментації за допомогою комплексу протеолітичних ферментів і бактерій, в процесі якої значно підвищується засвоюваність і харчова привабливість початкового продукту.

Частина базового міксу також проходить ферментацію за допомогою комплексу мікроорганізмів, що складається з декількох видів бактерій, грибів, що ферментують, актиноміцетів, дріжджів і ферментів.

У цих приманках окрім инсайтантов (стимуляторів схоплювання) і активаторів клювання міститься велика кількість натуральних ферментованих продуктів.

Синергетичний ефект від збалансованості складу бойлов у поєднанні з великою кількістю привлекателей різної хімічної природи і результатами ферментації робить ці приманки по-справжньому універсальними, здатними показувати відмінні результати.

Наші насадочні бойли мають схожий склад з аналогічними прикормочними, але мають цілий ряд принципових відмінностей. Як відомо, якнайкраще коропа притягають вільні амінокислоти, до яких надзвичайно чутлива його хеморецепторна система. До складу бойлiв включена вільна амінокислота L-аланін в "ударній дозі" з оптимально підібраною концентрацією. Для того, щоб ще краще виділити насадочні бойли на тлі прикормуі, вони містять органічні кислоти. Органічні кислоти також дуже добре розпізнаються органами чуття коропа навіть в дуже незначних концентраціях.

Бойли мають яскраву білу частину з міксу іншого складу, що додатково сприяє їх швидкому виявленню рибою. Щоб полегшити рибі узяття саме насадочного бойла, з їх складу виключений обважнювач (присутній в усіх наших прикормочних бойлах для забезпечення максимальної дальності їх закиданняі за допомогою трубки-кобри) і додані спеціальні полегшуючі компоненти.

Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iньши сюжети.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре