096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли насадочні розчинні АНАНАС серiя ATTRACT Ø12 мм

Бойли насадочні розчинні АНАНАС серiя ATTRACT Ø12 мм

  • Артикул: BBS098
  • Тара: банка
  • Фасовка: 100 г
  • Наявність: Немає в наявності
  • 95 грн.


p>

Ці бойли мають високу аттрактивнiсть, завдяки якій здатні принести дуже швидкі клювання, тому призначені в першу чергу для короткої риболовлі вихідного дня.

Наші насадочні бойли мають схожий склад з аналогічними прикормочними, але мають цілий ряд принципових відмінностей. Як відомо, якнайкраще коропа притягають вільні амінокислоти, до яких надзвичайно чутлива його хеморецепторна система. До складу бойлiв включена вільна амінокислота L- лізин в "ударній дозі" з оптимально підібраною концентрацією. Для того, щоб ще краще виділити насадочні бойли на тлі прикормуі, вони містять органічні кислоти. Органічні кислоти також дуже добре розпізнаються органами чуття коропа навіть в дуже незначних концентраціях.

З метою скорочення часу очікування клювання до складу бойлiв включені iнсайтанти (стимулятори схоплювання), а також активатори клювання.

Крім того, на відміну від прикормочних, наші насадочні бойли виконані двоколірними, що додатково сприяє їх швидкому виявленню рибою. Щоб полегшити рибі узяття саме насадочного бойла, з їх складу виключений обважнювач (присутній в усіх наших прикормочних бойлах для забезпечення максимальної дальності їх закидання за допомогою трубки-кобри) і додані спеціальні полегшуючі компоненти.


Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iньши сюжети.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре