096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Бойли насадочні розчинні СЛИВА серiя ATTRACT Ø12 мм

  • Артикул: BBS010
  • Тара: банка
  • Фасовка: 100 г
  • Наявність: 3
  • 95 грн.
  • 71 грн.


Ці бойли мають високу аттрактивнiсть, завдяки якій здатні принести дуже швидкі клювання, тому призначені в першу чергу для короткої риболовлі вихідного дня.

Наші насадочні бойли мають схожий склад з аналогічними прикормочними, але мають цілий ряд принципових відмінностей. Як відомо, якнайкраще коропа притягають вільні амінокислоти, до яких надзвичайно чутлива його хеморецепторна система. В якості амінокислотної добавки до складу бойлiв включений наш амінокомплекс для насадочних бойлiв.Для того, щоб ще краще виділити насадочні бойли на тлі прикормуі, вони містять органічні кислоти. Органічні кислоти також дуже добре розпізнаються органами чуття коропа навіть в дуже незначних концентраціях. З метою скорочення часу очікування клювання до складу бойлiв включені iнсайтанти (стимулятори схоплювання), а також активатори клювання.

Крім того, на відміну від прикормочних, наші насадочні бойли виконані двоколірними, що додатково сприяє їх швидкому виявленню рибою. Щоб полегшити рибі узяття саме насадочного бойла, з їх складу виключений обважнювач (присутній в усіх наших прикормочних бойлах для забезпечення максимальної дальності їх закидання за допомогою трубки-кобри) і додані спеціальні полегшуючі компоненти.

Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iньши сюжети.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре