096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли насадочнi довгорозчиннi СЛИВА серiя ATTRAC Ø20 мм

Бойли насадочнi довгорозчиннi СЛИВА серiя ATTRAC Ø20 мм

  • Артикул: BBL023
  • Тара: банка
  • Фасовка: 100 г
  • Наявність: 58
  • 108 грн.
  • 81 грн.


Ці бойли мають високу атрактивнiсть, завдяки якій здатні принести дуже швидкі клювання, тому призначені в першу чергу для короткої риболовлі вихідного дня.

Наші насадочні бойли мають схожий склад з аналогічними прикормочними, але мають i цілий ряд принципових відмінностей. Як відомо, якнайкраще коропа притягають вільні амінокислоти, до яких надзвичайно чутлива його хеморецепторная система. В якості амінокислотної добавки до складу цих бойлiв включений наш амінокомплекс для насадочних бойлiв. Для того, щоб ще краще виділити насадочні бойли на тлі прикормуі, вони містять органічні кислоти. Органічні кислоти також дуже добре розпізнаються органами чуття коропа навіть в дуже незначних концентраціях.

З метою скорочення часу очікування клювання до складу бойлiв включені инсайтанти (стимулятори схоплювання), а також активатори клювання.

Долгорозчиннi бойли активно віддають у воду приваблюючи речовини, але зменшуються в розмiрах  значно довше, ніж звичайні розчинні бойли. Для уповільнення розчинення бойлiв ми використовуємо власну унікальну технологію, завдяки якій, знаходячись у воді, зовнішня частина бойла поступово розм'якшується, набуває консистенцію гелю і поступово відшаровується. Завдяки цьому долгорозчиннi бойли "пилять" набагато менш інтенсивно, нiж звичайні розчинні і не привертають так сильно увагу дрібної риби.


Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитись на нашому каналi YouTube


Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити інші сюжети.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре