096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли насадочні довгорозчинні ПЕЧIНКА•ПЕРЕЦЬ•ПОЛУНИЦЯ серiя PREMIUM Ø24 мм

Бойли насадочні довгорозчинні ПЕЧIНКА•ПЕРЕЦЬ•ПОЛУНИЦЯ серiя PREMIUM Ø24 мм

  • Артикул: BBL075
  • Тара: банка
  • Фасовка: 200 г
  • Наявність: 2
  • 288 грн.


Унікальна особливість цих бойлiв полягає в тому, що до їх складу включений натуральний фарш з печiнки і серця, підданий ферментації за допомогою комплексу протеолітичних ферментів і бактерій, в процесі якої значно підвищується засвоюваність і харчова привабливість початкового продукту.

Частина базового міксу також проходить ферментацію за допомогою комплексу мікроорганізмів, що складається з декількох видів бактерій, грибів, що ферментують, актиноміцетів, дріжджів і ферментів.

Довгорозчиннi бойли активно віддають у воду приваблювачi, що мiстяться в їх складi, але зменшуються в розмірах значно довше, ніж звичайні розчинні бойли. Для уповільнення розчинення бойлiв ми використовуємо власну унікальну технологію, завдяки якій, знаходячись у воді, зовнішня частина бойла поступово розм'якшується, придбаває консистенцію гелю і поступово відшаровується. Завдяки цьому довгорозчиннi бойли "пилять" набагато менш інтенсивно, нiж звичайні розчинні і не привертають так сильно увагу дрібної риби.

Наші насадочні бойли мають схожий склад з аналогічними прикормочними, але мають цілий ряд принципових відмінностей. Як відомо, якнайкраще коропа притягають вільні амінокислоти, до яких надзвичайно чутлива його хеморецепторна система. До складу бойлiв включени вільнi амінокислоти L-пролін та L-аланін в "ударних дозах" з оптимально підібраними концентраціями. Для того, щоб ще краще виділити насадочні бойли на тлі прикормуі, вони містять органічні кислоти. Органічні кислоти також дуже добре розпізнаються органами чуття коропа навіть в дуже незначних концентраціях.

Склад наших довгорозчинних прикормочних бойлiв повністю пов'язаний із складом усіх інших продуктів відповідної лінійки (іншими видами бойлiв, рідинами, сухими сумішами). Без перебільшення можна сказати, що в межах однієї лінійки продукти взаємопов'язані і доповнюють один одного як звуки одного акорду. Для підвищення ефективності роботи бойлiв ми настійно рекомендуємо використати їх спільно з іншими продуктами відповідної лінійки.

Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iньши сюжети.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре