096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли насадочнi довгорозчиннi КРЕВЕТКА•СПЕЦІЇ серiя TACTIC Ø24 мм

Бойли насадочнi довгорозчиннi КРЕВЕТКА•СПЕЦІЇ серiя TACTIC Ø24 мм

  • Артикул: BBL071
  • Тара: банка
  • Фасовка: 200 г
  • Наявність: 9
  • 218 грн.


Ці бойли мають високу атрактивнiсть і здатні принести досить швидкі клювання. В той же час у поєднанні з прикормочними бойлами і іншими видами прикорму серії TACTIC, що відрізняються досить високою поживністю, ці бойли здатні приносити стабільні клювання не лише на короткій риболовлі, але і на риболовних сесіях тривалістю до трьох-чотирьох діб і навіть на спортивних турнірах.

Наші насадочні бойли мають схожий склад з аналогічними прикормочними, але мають i цілий ряд принципових відмінностей. Як відомо, якнайкраще коропа притягають вільні амінокислоти, до яких надзвичайно чутлива його хеморецепторная система. До складу бойлiв включена вільна амінокислота L-пролiн в "ударній дозі" з оптимально підібраною концентрацією. Для того, щоб ще краще виділити насадочні бойли на тлі прикорму, вони містять органічні кислоти. Органічні кислоти також дуже добре розпізнаються органами чуття коропа навіть в дуже незначних концентраціях.

З метою скорочення часу очікування клювання до складу бойлiв включені инсайтанти (стимулятори схоплювання), а також активатори клювання.

Долгорозчиннi бойли активно віддають у воду приваблюючи речовини, але зменшуються в розмiрах  значно довше, ніж звичайні розчинні бойли. Для уповільнення розчинення бойлiв ми використовуємо власну унікальну технологію, завдяки якій, знаходячись у воді, зовнішня частина бойла поступово розм'якшується, набуває консистенцію гелю і поступово відшаровується. Завдяки цьому долгорозчиннi бойли "пилять" набагато менш інтенсивно, нiж звичайні розчинні і не привертають так сильно увагу дрібної риби.

Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитись на нашому каналi YouTube


Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити інші сюжети.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре