096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли насадочнi довгорозчиннi ПОЛУНИЦЯ серiя CLASSIC Ø20 мм

Бойли насадочнi довгорозчиннi ПОЛУНИЦЯ серiя CLASSIC Ø20 мм

  • Артикул: BBL002
  • Тара: банка
  • Фасовка: 100 г
  • Наявність: 21
  • 72 грн.


Насадочні бойли ПОЛУНИЦЯ мають більш високу атрактивнiсть ніж прикормочні бойли цієї серії. Саме тому насадочні бойли здатні в першу чергу привернути до себе увагу риби.

Долгорозчиннi бойли активно віддають у воду приваблюючи речовини, але зменшуються в розмiрах  значно довше, ніж звичайні розчинні бойли. Для уповільнення розчинення бойлiв ми використовуємо власну унікальну технологію, завдяки якій, знаходячись у воді, зовнішня частина бойла поступово розм'якшується, набуває консистенцію гелю і поступово відшаровується. Завдяки цьому долгорозчиннi бойли "пилять" набагато менш інтенсивно, нiж звичайні розчинні і не привертають так сильно увагу дрібної риби.

Ці бойли ми спеціально розробили для любителів простих міксів, що складаються з мінімальної кількості інгредієнтів. Ми не змогли відмовитися лише від двох додаткових компонентів - комплексу поліферментів і амінокомплексу. Комплекс поліферментів сприяє швидшому переварюванню рибою їжі, завдяки чому вона швидше повертатиметься в підгодовану область за новою порцією ваших бойлiв. За допомогою амінокислотного комплексу ми збалансували склад білкової частини бойлiв відносно харчових потреб риби.

Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитись на нашому каналi YouTube


Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити інші сюжети.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре