096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Суперподсолоджувач

  • Артикул: DFB007
  • Тара: банка
  • Фасовка: 50 г
  • Наявність: 5
  • 132 грн.


Підсолоджувачі - це речовини, що надають кормам солодкого смаку. Молекули нашого суперпідсолоджувача мають особливу властивість стимулювати смакові рецептори риби впродовж тривалого часу і створювати за рахунок цього смаковий слід, який дуже сприяє звиканню до корму, що містить цей підсолоджувач.
Нині на ринку представлена велика кількість різних підсолоджувачів, кожен з яких окремо має певні вади (гіркота, тривалий післясмак, медичний, ментоловий або лакричний присмак). Тоді як правильно підібране поєднання декількох підсолоджувачів дозволяє приховати недоліки смаку кожної окремої складової і отримати природний смак. Смак сумішей значно краще за смак окремих  підсолоджувачів і не має ніяких смакових недоліків. Саме тому ми пропонуємо комплексний продукт, складений з декількох підсолоджувачів.

Наш суперпідсолоджувач - це дуже високо концентрований і економічний продукт, що має високу термостабільність, солодкість якого в сотні разів перевищує солодкість цукру. Це продукт, здатний надати приманкам інтенсивний солодкий смак, навiть при включеннi до їх складу в мінімальній концентрації.
Підсолоджувач просто необхідно використати в кормах, що містять рідкі ароматизатори, оскільки він посилює смак ароматизаторів, маскує їх різкість і дозволяє скоротити їх кількість.

Ми рекомендуємо використати цей продукт у складі бойлiв, прикормочних куль і готових зернових сумішей.

Рекомендоване дозування 1-2 г/кг сухої суміші.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре