096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли прикормочнi довогорозчиннi КРАБ•БЕЛАЧАН•СЛИВА серiя PREMIUM Ø24 мм

Бойли прикормочнi довогорозчиннi КРАБ•БЕЛАЧАН•СЛИВА серiя PREMIUM Ø24 мм

  • Артикул: BFL094
  • Тара: Пакет 1 кг или ведро 8 кг (подробней в описании)
  • Фасовка: 1 кг
  • Наявність: 3
  • 436 грн.


ПРИ КУПІВЛІ ВІД 8-МИ КГ БОЙЛIВ ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ, ЯК МИ РОЗФАСУЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ - В ПАКЕТИ ПО 1 КГ АБО У ВІДРА ПО 8 КГ.
ЦІНА ВІД ЦЬОГО НЕ МІНЯЄТЬСЯ.

ЯКЩО ВИ КУПИЛИ БІЛЬШЕ 8-МИ КІЛОГРАМІВ БОЙЛIВ І ПОПРОСИЛИ УПАКУВАТИ ЇХ У ВІДРА
АЛЕ ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ БОЙЛIВ НЕ КРАТНА 8-МИ, НЕКРАТНИЙ ЗАЛИШОК БУДЕ РОЗФАСОВАНИЙ В ПАКЕТИ.
БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗАБУДЬТЕ ВКАЗАТИ, ЯК РОЗФАСУВАТИ ВАШІ БОЙЛИ В ПРИМІТЦІ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ!

Склад бойлiв цієї серії створювався нами впродовж шести років і пройшов перевірку в найскладніших умовах лову, у тому числі і на численних змаганнях. Ми сміливо можемо рекомендувати будь-який вид бойлiв серії PREMIUM для тривалих риболовних сесій, трофейного лову і спортивних турнірів найвищого рівня.

Унікальна особливість цих бойлiв полягає в тому, що до їх складу включений натуральний фарш з кальмара і раку, підданий ферментації за допомогою комплексу протеолітичних ферментів і бактерій, в процесі якої значно підвищується засвоюваність і харчова привабливість початкового продукту.

Частина базового міксу також проходить ферментацію за допомогою комплексу мікроорганізмів, що складається з декількох видів бактерій, грибів, що ферментують, актиноміцетів, дріжджів і ферментів.

Синергетичний ефект від збалансованості складу бойлів як у розрізі білків, жирів і вуглеводів, так і за амінокислотним профілем) у поєднанні з великою кількістю приваблювачiв різної хімічної природи і результатами ферментації робить ці приманки по-справжньому універсальними, здатними показувати відмінні результати.

Довгорозчиннi бойли активно віддають у воду приваблюючи речовини,  що містяться в їх, але зменшуються в розмірах значно довше, ніж звичайні розчинні бойли. Для уповільнення розчинення бойлiв ми використовуємо власну унікальну технологію, завдяки якій, знаходячись у воді, зовнішня частина бойла поступово розм'якшується, придбаває консистенцію гелю і поступово відшаровується. Завдяки цьому довгорозчиннi бойли "пилять" набагато менш інтенсивно, нiж звичайні розчинні і не привертають так сильно увагу дрібної риби.


Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишіться на канал, щоб не пропустити iншi сюжети.

До складу болiв також входить комплекс уповільнювачів розчинення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре