096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua
  • Бойли прикормочнi варенi КАЛЬМАР•ЖУРАВЛИНА серiя TACTIC Ø20 мм

Бойли прикормочнi варенi КАЛЬМАР•ЖУРАВЛИНА серiя TACTIC Ø20 мм

  • Артикул: BFC066
  • Тара: Пакет 1 кг или ведро 8 кг (подробней в описании)
  • Фасовка: 1 кг
  • Наявність: 9
  • 317 грн.
  • 238 грн.


ПРИ КУПІВЛІ ВІД 8-МИ КГ БОЙЛОВ ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ, ЯК МИ РОЗФАСУЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ - В ПАКЕТИ ПОЗ 1 КГ АБО У ВІДРА ПО 8 КГ.
ЦІНА ВІД ЦЬОГО НЕ МІНЯЄТЬСЯ.

ЯКЩО ВИ КУПИЛИ БІЛЬШЕ 8-МИ КІЛОГРАМІВ БОЙЛIВ І ПОПРОСИЛИ УПАКУВАТИ ЇХ У ВІДРА
АЛЕ ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ БОЙЛIВ НЕ КРАТНА 8-МИ, НЕКРАТНИЙ ЗАЛИШОК БУДЕ РОЗФАСОВАНИЙ В ПАКЕТИ.
БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗАБУДЬТЕ ВКАЗАТИ, ЯК РОЗФАСУВАТИ ВАШІ БОЙЛИ В ПРИМІТЦІ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ!


Ці бойли мають як високу аттрактивнiсть, так і досить великe поживну цінність, що дозволяє використати їх не лише на короткій риболовлі, але і на риболовних сесіях тривалістю до трьох-чотирьох діб і навіть на спортивних турнірах, де змагаються не лише спортсмени, але і використовувані ними корми.

За рахунок того, що у складі бойлiв є велика кількість сильних смакових і запахових приваблючачiв різної хімічної природи і стимуляторів апетиту, вони показують стабільні результати, які слабо залежать від умов лову, що склалися зараз і в цьому місці.

Завдяки включенню до їх складу спеціального комплексу ферментів наші прикормочні бойли швидко перетравлюються, що допомагає уникнути ризику перегодувати рибу.

Класичні пприкормочні бойли, пiсля попадання у водойму, починають активно "пити" воду, розм'якшуються і довго виділяють приваблюючи речовини, тому вони є незамінним засобом для утримання риби в зоні лову

впродовж тривалого часу.

Склад наших класичних пприкормочних бойлiв повністю пов'язаний із складом усіх інших продуктів відповідної лінійки (іншими видами бойлiв, рідинами, сухими сумішами), завдяки чому ці продукти доповнюють один одного, і виникає синергетичний ефект їх роботи.

Для забезпечення максимальної дальності закиданняі наших прикормочних бойлiв за допомогою трубки-кобри до їх складу включений спеціальний обважнювач.

Для підвищення ефективності роботи бойлiв ми настійно рекомендуємо використати їх спільно з іншими продуктами відповідної лінійки.

Вiдео про цю продукцiю ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишиться на канал, щоб не пропустити iншi сюжети.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре