096 053-53-53 Адміністрування замовлень
098 33-55-333 Консультації по товарам  
    email:   shop@grandcarp.com.ua

Бойли прикормочні розчинні ПЕЧIНКА•ПЕРЕЦЬ•ПОЛУНИЦЯ серiя PREMIUM Ø24 мм

  • Артикул: BFS031
  • Тара: Пакет 1 кг или ведро 8 кг (подробней в описании)
  • Фасовка: 1 кг
  • Наявність: 72
  • 405 грн.


ПРИ КУПІВЛІ ВІД 8-МИ КГ БОЙЛІВ ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ, ЯК МИ РОЗФАСУЄМО ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ - В ПАКЕТИ ПО 1 КГ АБО У ВІДРА ПО 8 КГ.

ЦІНА ВІД ЦЬОГО НЕ МІНЯЄТЬСЯ.

ЯКЩО ВИ КУПИЛИ БІЛЬШЕ 8-МИ КІЛОГРАМІВ БОЙЛІВ І ПОПРОСИЛИ УПАКУВАТИ ЇХ У ВІДРА

АЛЕ ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ БОЙЛІВ НЕ КРАТНА 8-МИ, НЕКРАТНИЙ ЗАЛИШОК БУДЕ РОЗФАСОВАНИЙ В ПАКЕТИ.

БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗАБУДЬТЕ ВКАЗАТИ, ЯК РОЗФАСУВАТИ ВАШІ БОЙЛИ В ПРИМІТЦІ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ!

Склад бойлiв цієї серії створювався нами впродовж шести років і пройшов перевірку в найскладніших умовах лову, у тому числі і на численних змаганнях. Ми сміливо можемо рекомендувати будь-який вид бойлiв серії PREMIUM для тривалих риболовних сесій, трофейного лову і спортивних турнірів найвищого рівня.

Унікальна особливість цих бойлiв полягає в тому, що до їх складу включений натуральний фарш з печiнки і серця, підданий ферментації за допомогою комплексу протеолітичних ферментів і бактерій, в процесі якої значно підвищується засвоюваність і харчова привабливість початкового продукту.

Частина базового міксу також проходить ферментацію за допомогою комплексу мікроорганізмів, що складається з декількох видів бактерій, грибів, що ферментують, актиноміцетів, дріжджів і ферментів.

Синергетичний ефект від збалансованості складу бойлiв (як у розрізі білків, жирів і вуглеводів, так і за амінокислотним профілем) у поєднанні з великою кількістю приваблювачiв різної хімічної природи і результатами ферментації робить ці приманки по-справжньому універсальними, здатними показувати відмінні результати.

Завдяки включенню до їх складу спеціального комплексу ферментів наші прикормочні бойли швидко перетравлюються, що допомагає уникнути ризику перегодувати рибу. Розчинні бойли дають рибалці велику перевагу на початковому етапі залучення риби в зону лову. Вони практично відразу починають виділяти приваблюючи речовини, що містяться в них. Дрібні частинки з різною плавучістю що відділяються від розчинних бойлiв, служать додатковим візуальним приваблювачем, що допомагає рибі максимально швидко виявити прикорм.


Для забезпечення максимальної дальності закидання наших прикормочних бойлiв за допомогою трубки-кобри до їх складу включений спеціальний обважнювач.

Склад наших розчинних прикормочних бойлiв повністю пов'язаний із складом усіх інших продуктів відповідної лінійки (іншими видами бойлiв, рідинами, сухими сумішами). Без перебільшення можна сказати, що в межах однієї лінійки продукти взаємопов'язані і доповнюють один одного як звуки одного акорду. Для підвищення ефективності роботи бойлiв ми настійно рекомендуємо використати їх спільно з іншими продуктами відповідної лінійки.

 

Відео про цю продукцію ви можете подивитися на нашому каналi YouTube

Пiдпишіться на канал, щоб не пропустити інші сюжети.


 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре